😢ЗУПИНІТЬСЯ... АБИ ВІДДАТИ ШАНУ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ🙏
🔹ЗАВТРА, 1 ЖОВТНЯ, 9.00 ГОД. - ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ🔹
У неділю, в День захисників та захисниць України, який цьогоріч уперше відзначатимемо 1 жовтня, о 9:00 год. зупиниться вся країна, щоб вшанувати пам’ять усіх воїнів, які віддали своє життя за кожного й кожну з нас, за наше майбутнє у вільній державі.
Тож де б ви не були, зупиніться на хвилину, щоб подякувати тим, хто захищає нас, б’ючись за свободу держави. Зупиніться, щоб ушанувати пам’ять захисників і захисниць, які віддали життя за Україну.
🙏РАЗОМ ВШАНУЄМО ПОДВИГ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ😢

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек.
Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки...
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки!
Вони – це згусток давнини,
Вони – це всіх епох розмова,
Вони прийшли із далини,
Як наша виспівана мова.
На передодні бібліотекарем школи, Крупко Н.В., була проведена виховна година на тему: "Книга - твій друг" для учнів 3-х класів. Мета якої була ознайомити учнів з історією книги, викликати почуття поваги і любові до неї. Прищеплювати знання та вміння бережливого ставлення з книгами. Виховувати цікавість до книги та інтерес до читання.