№ 1/13749-23 від 12 вересня 2023 року

Про інструктивно-методичні
рекомендації щодо викладання
навчальних предметів/інтегрованих
курсів у закладах загальної середньої
освіти у 2023/2024 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, підготовлених спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Також інформуємо, що чинними залишаються Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році (лист Міністерства освіти і науки України від 19.08.2022 № 1/9530-22), і Методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України 15 травня 2023 р. № 563.

Тиждень протидії булінгу. Сьогодні, 4 жовтня, в Дубровицький ліцей 2 завітала старший інспектор сектору ЮП Гуторова З.М. Було проведено просвітницький захід з учнями 7-х класів "Булінг в учнівському колективі". Учні дізналися про види та прояви булінгу, ознайомилися з механізмами реагування, звернення у ситуації булінгу, а також про відповідальність, передбачену законодавством України за вчинення правопорушень.