Сьогодні тренінг є одним з найбільш ефективних методів навчання дітей та дорослих. І не дивно, адже основне його завдання – не так опрацювати теоретичну інформацію, як сформувати в учасників нові вміння і навички, розвинути особистісні й професійні якості.
Саме тому спеціалісти ліцею ( практичний психолог, Лук'яновець М. В. та медична сестра Борисенко С. А.) провели навчальні тренінги для вчителів.
Практичний психолог ліцею Лук'яновець М. В. ознайомила з основами першої психологічної допомоги. Як допомогти собі та іншим в стресових ситуаціях, як впоратися з критичними ситуаціями, я опанувати свої емоції та навчитися керувати ними.
Медична сестра закладу, Борисенко С. А. навчила, як надавати першу медичну допомогу при різних травмуваннях, ознайомила:
- з видами кровотеч, алгоритмом зупинки кровотеч;
- з практичним відпрацюванням зупинки артеріальної кровотечі за допомогою турнікету;

- реанімаційними заходами оживлення: масаж серця та штучне дихання;
- алгоритм дій при СЛР ( серцево-легеневій реанімації ).
Цікаво та пізнавально було проведено час!!! Дякуємо кваліфікованим спеціалістам!

На базі спортивно-оздоровчого комплексу "Горинь" відбулися змагання з футболу ⚽️ "Шкіряний м'яч" ⚽️ серед дітей 2011-2012 р.н.
Участь у змаганнях взяли 8 команд із закладів освіти Дубровицької ТГ.
У запеклій боротьбі команда нашого ліцею виборола ІІІ МІСЦЕ.
Суддівською колегією відзначено кращим гравцем змагань Семенюка Олександра, учня 6-А класу.
Вітаємо наших юних футболістів та їх наставників Таборовця О.В., Клюйка А.П. Бажаємо учням та вчителям подальших успіхів та перемог! Дякуємо нашим захисникам за можливість розвиватися та займатися спортом нашим дітям у цей складний час.
Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Вітаємо з присвоєнням першого дорослого розряду з боксу 🥊Місько Ольгу, ученицю 7-А класу (наказ Рівненського обласного управління молоді та спорту Рівненської ОДА № 542 від 25 вересня 2023 року).
Ми пишаємося працею, наполегливістю, стараннями нашої учениці!
Продовжуй тренуватися, рости та досягати нових вершин!!! 💪💙💛

Гладкович Владислав, учень 8-А класу Дубровицького ліцею №2.
Учасник територіального огляду-конкурсу читців-гумористів "Поліські пересмішники".
Павло Глазовий "Як ми з кумом мед качали"