У закладі стартував І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі учнів сприяє піднесенню престижу української мови та літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури та вихованню в його учасників гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня Тараса Григоровича Шевченка.
Думаймо про Шевченка, живімо Шевченком, продовжуймо його безсмертя в собі та в дітях наших.

Вітаємо з 50-річним ювілеєм директора Дубровицького ліцею №2
РЕВУКА РУСЛАНА РОМАНОВИЧА!
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
Шановний Руслане Романовичу!
Прийміть найкращі привітання та побажання міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Хай кожен новий день життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу!
Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутні роки!
Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!