Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 19 по 31 жовтня 2023 року був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».
Георгієва Яна, учениця 9-Б класу, стала переможцем обласного етапу конкурсу у номінації «образотворче мистецтво», вікова категорія 11-14 років.
Щирі вітання переможниці та наставнику Конончуку Миколі Григоровичу.
Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та успіху у завершальному етапі конкурсу!

Одним із наймасовіших і найпопулярніших конкурсів є Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який уже сімнадцятий рік упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності.

Стало вже доброю традицією у Дубровицькому ліцеї №2 проводити конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
09.11.2023 року учні 3-11 класів випробували свої сили, пізнали нове, ознайомилися з новими видами конкурсних завдань. Участь у конкурсі принесла насолоду, бо мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури.
Любімо українську мову всім серцем! Пишаймося нею! Вивчаймо та розмовляймо мовою, якою захоплюється весь світ, вишукано! Будьмо сучасними!