✨❄️Зимові канікули❄️✨ - прекрасна пора для відпочинку та розваг. ❄️🌲☃️✨І відпочити від навчання треба не лише учням, а й вчителям. Канікули для учителів, на відміну від учнів, – це робочі будні, це час для переведення подиху, для перезавантаження, для здобуття нових компетентностей, для підвищення фахового рівня, час особистісного розвитку і самовдосконалення.
Педагоги Дубровицького ліцею №2 зуміли попрацювати із задоволенням. У закладі освіти під час зимових канікул відбулися засідання методичних об'єднань, на яких вчителі поєднали корисне з цікавим та мотивуючим, креативно поділилися «секретними» методами та формами роботи, які застосовують у своїй педагогічній діяльності. А головне - провели час у дружньому колі колег та отримали величезне задоволення від комунікації. Було цікаво, корисно, просто, комфортно та весело.
Педагоги щиро побажали один одному здійснення найзаповітнішої мрії – Перемоги !
Осмислюємо почуте, побачене, відпрацьоване й очікуємо учнів для реалізації на практиці у другому семестрі 2023-2024 н.р.!