Зарахування здобувачів освіти до 1-го класу

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення здобувачів освіти до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

1. Упродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця ( п. 1.6. р. ІІ).
  2. Після 15 червня й до 31 серпня на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування (п. 1.6. р. ІІ):
    - діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;
    - діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;
    - діти працівників закладу освіти (п. 1.3. р. ІІ).
  3. З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

1. Заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/o

Нормативно-правові документи щодо прийому здобувачів освіти до 1-го класу

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року з а № 564/32016.