В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з метою розвитку волонтерського руху, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України проходила 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Учні та вчителі школи активно долучилися до проведення акції і виручені кошти (1300 гривень) будуть направлені на закупівлю медичного обладнання для Рівненської області.
Відкриємо свої серця для милосердя і добра!!!

Наш час дуже стрімкий і динамічний. І якщо колись час і людське життя мчало швидко, мов потяг по рейках, то тепер воно, як у віртуальній грі. Порух руки – пуск, ще один порух – стоп! Все миттєво, блискавично…
Час змінює все довкола: людину, обставини, оточення. Здається, як одна мить, пролетіли 52 роки педагогічної діяльності Бруяки Софії Феодосіївни – учителя початкових класів, асистента учителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і у 2021 році вона вийшла на заслужений відпочинок.