У Дубровицькому ліцеї № 2 з 26.04 по 28.04 квітня 2023 року відбулися заняття з навчально-польових зборів для здобувачів освіти 11-х класу.
Навчально-польові збори учнів 11-х класів - це закріплення матеріалу набутого на уроках «Захисту України» з використанням практичних занять.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня 2023 року у Дубровицькому ліцеї №2 відбувся День цивільного захисту.

[video=]

25-26 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості проходив І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Команда «Ревізор» Дубровицького ліцею №2 виборола 💥💥💥 І МІСЦЕ 💥💥💥
Ми щиро вітаємо команду «Ревізор» у складі: Діжурко Анни, Мостової Елеонори, Чирук Євгенії, Лещук Олександри, Вальковець Вікторії, Криворучка Артема, Мотрія Максима та їх керівників Чирук І.В. та Кот Н.А. з перемогою!!!
Бажаємо творчого натхнення, нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!!! 💥💥💥
Команда «Ревізор» - ви найкращі!!!

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" команда "Ecolife"