Вітаємо Мисько Ольгу, ученицю 6-А класу та її наставника з перемогою!!! Пишаємось, натхнення та нових успіхів!

Шановні батьки!

Дубровицький ліцей №2  з 01.06.2023 року оголошує додатковий набір першокласників 2023-2024 навчального року на вакантні місця, який триватиме до 15.06.2023 року.

Для вступу вашої дитини до Дубровицького ліцею №2 необхідно подати наступні документи:

1. Заяву на ім`я директора освітнього закладу про зарахування дитини до першого класу;
  2. Копії свідоцтва про народження та посвідчення постраждалого,  внаслідок Чорнобильської катастрофи (за наявності);
  3. Оригінал медичної довідки за встановленою формою № 086-1/о (згодом, перед початком навчання).

З нетерпінням чекаємо Вас та Ваших дітей  у нашій великій та дружній ліцейній родині! До зустрічі!

«Надія Дубровиччини – 2023!»
Учні Дубровицького ліцею №2 стали переможцями щорічного фестивалю обдарованої молоді «Надія Дубровиччини – 2023». А саме:

Ось і завершився 2022-2023 навчальний рік. Для всіх він був тяжким. Але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне - любити і берегти свою Батьківщину, та відчувати гордість за те, що ми - українці. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом. 💛
Вітаємо всіх зі святом, з успішним закінченням навчального року, що кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! Щастя вам, добра, віри і впевненості у завтрашньому дні, мирного неба! Все буде Україна!