30 листопада 2019 на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Учениця 9-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Котяш Олеся посіла третє місце за результатами ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Щиро вітаємо переможницю та її наставника Карпович І.А., бажаємо творчої наснаги й подальших успіхів!

29 листопада в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

У пятницю, 29 листопада, наш освітній заклад ярмаркував – школярі вчилися бути продавцями та покупцями.