28 січня 2020 р. на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№24 состоялся ІІІ етап ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ олімпіади з правознавства.
Учениця 9-Би класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Герасимчук Ірина Миколаївна продемонструвала високий результат и зайнять Почесне ІІІ місце.
Вітаємо переможниця та Бажаємо подалі Успіхів у навчанні та вісловлюємо подяку вчителю правознавства Дуці С.В. за якісну підготовку ученіці до олімпіади.

25 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учні 8-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 стали призерами олімпіади, це - Воробйов Віктор Сергійович - посів ІІ призове місце та Грезенталь Валентин Олександрович - посів ІІІ призове місце, наставник Пікнер Олександр Георгійович.

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!
20 грудня 2019 року на базі Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів. Наші учні стали переможцями:
9 клас - 1 місце – Герасимчук Ірина – 9-Б клас
10 клас - 1 місце – Гладкий Назарій – 10-А клас
11 клас -1 місце – Орленко Соломія – 11-А клас
Щиро вітаємо наших переможців та їх наставника Дуку С.В.!
Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами! Тож, бажаємо переможцям та призерам олімпіади безмежної наснаги, успішного навчання, а Сергію Вікторовичу – мудрості і щедрості душі в його благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками. Перемоги Вам на обласному етапі, Дубровицька Друга вірить у ваші сили!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
18 грудня 2019 року на базі Дубровицького НВК "Ліцей-школа" відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів.
Математична олімпіада – це свято інтелекту, гордості й таланту. Участь в ній – це щоденна робота на заняттях і після них, у навчальних класах і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.
Дуже приємно, що серед переможців є і наші учні. Це:
1 місце - Мазур Владислав Леонідович – 6-А клас, вчитель Літвін О.М.
2 місце - Гогоц Богдан Олегович – 10-Б клас, вчитель Ващишин Т.П.
Ми пишаємося, що наші учні не просто отримують якісні знання, а вміють їх продемонструвати в стресових умовах конкурсів. Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, творчих злетів у майбутньому та нових перемог.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
16 грудня 2019 року на базі Дубровицького НВК "Ліцей-школа" відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів 8-11 класів. Такі наші учні стали переможцями:
8 клас:
3 місце - Шульга Марія Леонідівна - 8-А клас
3 місце - Фурман Олександр Сергійович - 10-А клас
З радістю вітаємо переможців та їх наставника Стрибулевича К.В.!
Зичимо нашим учасникам олімпіади міцного здоров’я, успіхів у інформаційно-технологічному просторі!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
13 грудня 2019 р. на базі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з АСТРОНОМІЇ. Вітаємо наших учнів - переможців та їх наставника Батана І.М.
2 місце - Котяш Дмитро Миколайович - 10-А клас
3 місце - Зданевич Іванна Іванівна - 11-Б клас
Зичимо всім учасникам олімпіади успіхів і нових перемог!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та російської мови!
Російська мова
1 місце - Зданевич Іванна, учениця 11-Б класу
2 місце - Котяш Олеся, учениця 9-А класу
Екологія - 3 місце - Зданевич Іванна, учениця 11-Б класу.
Щиро вітаємо переможців та їх наставників Дунчич Н.І. та Пікнера О.Г.!
Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашої школи!

6 грудня 2019 року на базі Дубровицького навчально - виховного комплексу «Ліцей - школа» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів 7-11 класів.

Яворську Марію, ученицю  8-Б класу

Ромаша Олександра, учня 9-А класу

Гогоца Богдана, учня 10-Б класу

Вчитель Скаржинець Любов Василівна

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ! БАЖАЄМО УСПІХІВ І НАДАЛІ !

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !